13 najlepiej opłacanych zawodów w Polsce

13 najlepiej opłacanych zawodów w PolsceInformatyka oraz finanse – jeśli chcesz zarówno świetnie zarabiać, jak i mieć możliwość dalszego rozwijania swojej kariery zawodowej, to musisz szukać pracy właśnie w tych branżach. Dynamiczny rozwój nowoczesnych technologii sprawia jednak, że za kilka lat „w cenie” mogą być zupełnie inne specjalizacje. To jednak tylko mało znacząca informacja:) Wróćmy zatem do meritum: specjalnie dla Ciebie zebraliśmy dane dotyczące 13 najlepiej opłacanych zawodów w Polsce.

CEMS CHANCE

CEMS CHANCECEMS Chance to czterodniowy projekt dla młodzieży z klas 3 gimnazjum i 1 liceum, który odbywa się na terenie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. W ramach projektu dla uczestników przewidziane są warsztaty, panele motywacyjne, wycieczki do największych atrakcji turystycznych stolicy i wyjścia integracyjne. Ale o co dokładnie chodzi w CEMS Chance? I co trzeba zrobić, żeby móc wziąć w nim udział?

Konkurs Talent za Talent 2018

logotyp CognitisW tym roku już po raz dziewiąty odbędzie się konkurs Talent za Talent, skierowany do uczniów ostatnich klas szkół średnich. Talent za Talent ma za zadanie wyróżnić najzdolniejszych i najbardziej aktywnych uczniów, którzy mogą pochwalić się sukcesami naukowymi, doświadczeniem w pracy wolontariusza na rzecz organizacji i działalności. Zgłoszenia konkursowe są przyjmowane do 12 marca. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Cognitis.

Weź udział w Targach Edukacyjnych w Lublinie

targi lublinZdajesz w tym roku maturę i stoisz przed wielkim wyborem: jaki kierunek studiów będzie dla Ciebie najlepszy? Jeśli kończysz w tym roku szkołę średnią, wybierz się na 14. Edycję Targów Edukacyjnych w Lublinie, które odbędą się w tym roku w dniach od 15 do 16 marca. W tym roku pojawi się blisko 100 wystawców z całej Polski, w tym uczelnie i szkoły wyższe, szkoły zawodowe, a także przedstawiciele szkół średnich.

Zaplanuj swoją przestrzeń – konkurs dla maturzystów WGiK Politechniki Warszawskiej

WGiK znak 1Katedra Gospodarki Przestrzennej i Nauk o Środowisku Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej już po raz trzeci organizuje konkurs dla uczniów klas maturalnych. Zaplanuj swoją przestrzeń to ogólnopolski konkurs, dzięki któremu najlepsi uczestnicy mogą wygrać indeks na studia. Jest to konkurs internetowy, o charakterze otwartym i ogólnopolskim. Głównym celem konkursu jest rozpropagowanie zagadnień związanych z gospodarką przestrzenną, poszerzenie wiedzy oraz rozwijanie zainteresowań w zakresie planowania przestrzennego i nauk przyrodniczych wśród uczniów szkół średnich. 

Wolne miejsca na bezpłatne studia politologiczne na AHE w Łodzi

2638Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi jest organizatorem programu Międzynarodowy Program Kształcenia – Political Science”, dzięki któremu kandydaci mogą zdobyć tytuł magistra w tej dziedzinie. Program jest finansowany z Funduszy Europejskich i umożliwia studiowanie w międzynarodowym środowisku bez ponoszenia opłat za czesne. Kto może rozpocząć studia?

Trwa rekrutacja do CEMS Chance

ccw logoCEMS Chance to projekt absolutnie wyjątkowy. Powstał z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, którym trudno podjąć decyzję dotyczącą swojej przyszłości. Wydarzenie obejmuje 4-dniowy cykl warsztatów, podczas których uczestnicy otrzymują nieocenione wskazówki. Jego głównym celem jest inspiracja młodych ludzi, obudzenie w nich pewności siebie i dodanie siły do osiągania zamierzonych celów.

Targi pracy Career EXPO

logo Career EXPO black RGBWielkimi krokami zbliżają się targi pracy Career EXPO. W tym roku już 25 października we Wrocławiu oraz 21 listopada w Poznaniu odbędą się kolejne edycja targów. Podczas Career EXPO studenci, absolwenci będą mieli okazję spotkać się z rekruterami z kilkuset międzynarodowych firm, wziąć udział w szkoleniach i prelekcjach, które poprowadzą eksperci w dziedzinie HR. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy pobrać bezpłatny bilet!

Zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego na PW

logo wip pw15 marca zakończyła się pierwsza edycja Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego, który został zorganizowany przez Zakład Technologii Poligraficznych Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej. 800 uczniów szkół średnich walczyło o indeks na studia, a po ogłoszeniu wyników otrzymało zaproszenie na studia o specjalności Technologia Poligrafii na Politechnice Warszawskiej.