Michał Figurski w Międzynarodowej Szkole Meridian

Aby znaleźć najlepszy sposób na przekazanie uczniom niezbędnej wiedzy na temat poszczególnych zawodów w praktyczny sposób, Meridian organizuje cykl spotkań pt. „Rozmowy o karierze”. Mają one na celu przedstawienie uczniom specyfiki różnych dróg kariery. Szkoła zaprasza ekspertów różnorodnych branż, m. in. inżynierii, handlu, informatyki, nauki, czy też dziennikarstwa.

meridian michal figurski

Wizyta Michała Figurskiego spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Uczniowie mieli okazję skonfrontować swoje wyobrażenia dotyczące pracy w mediach z rzeczywistością poprzez rozmowę z praktykiem. To dowód na to, że charakter spotkania, czyli rozmowy o karierze sprawdził się dobrze – nasi wychowankowie zadawali szereg pytań, na które dziennikarz wyczerpująco odpowiadał. Nie zabrakło też części poświęconej na rozdawanie autografów – komentuje Ogun Akman z Międzynarodowej Szkoły Meridian.

Dwujęzyczna Szkoła Meridian istnieje na rynku szkół prywatnych od 2002 roku, ucząc dzieci z klas podstawowych, gimnazjalnych oraz licealnych. Więcej informacji na jej temat można znaleźć na stronie www.meridian.edu.pl

Meridian International Schools to szkoła dla dzieci i młodzieży, charakteryzującą się wysoką jakością i skutecznością nauczania. Uczniowie Międzynarodowej Szkoły Meridian osiągają bardzo dobre wyniki w egzaminach końcowych, z możliwością uzyskania międzynarodowej matury. Meridian oferuje dwujęzyczne nauczanie, z dodatkową możliwością studiowania dodatkowego języka obcego (niemiecki, francuski lub hiszpański). Szkoła posiada trzy placówki w Polsce, dwie w Warszawie i jedną w Łodzie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *