Ministerstwo promuje kierunki ścisłe

Spoty zobaczymy m.in w: TVP, TVN, Polsacie, TVN24, TV4, TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo, TVN7, Discovery i Animal Planet. W Internecie reklamówki można będzie obejrzeć m.in. na oficjalnej stronie Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: http://www.nauka.gov.pl. Pierwsza część kampanii potrwa do końca lipca.
Pierwszych siedem już zrealizowanych spotów zachęca do studiowania: automatyki i robotyki, budownictwa, energetyki, fizyki, informatyki, inżynierii materiałowej oraz wzornictwa. Reżyserem i autorem scenariuszy jest Patryk Vega, dotychczas znany jako twórca seriali m.in. „Twarzą w twarz”, „Pitbull” i „Kryminalni”.
Kampania promocyjna finansowana jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytetu IV Szkolnictwo Wyższe i Nauka.
MNiSW finansuje także powstawanie dodatkowych miejsc na kierunkach studiów o kluczowym znaczeniu dla gospodarki, zajęcia wyrównawcze, wprowadzenie innowacyjnych metod kształcenia oraz wysokie motywacyjne stypendia. Uczelnie mogą także liczyć na dodatkowe środki na realizację kierunków studiów w języku angielskim, współpracę z pracodawcami, a także zatrudnianie wybitnych naukowców i praktyków z zagranicy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *