Wykład dla licealistów w Warszawie

Spotkanie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 20 kwietnia w Wyższej Szkole Ekonomiczno –Informatycznej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.
To już kolejna odsłona corocznych bezpłatnych wykładów dla uczniów szkół średnich, organizowanych przez Wyższą Szkołę Ekonomiczno – Informatyczną. Celem spotkań jest przybliżenie warszawskim licealistom zagadnień z zakresu ekonomii i informatyki. Uczelnia zaprosiła do współpracy znanych i cenionych wykładowców ze stołecznych ośrodków akademickich, w tym prof. dr hab. Pawła Bożyka (Rektora Wyższej Szkoły Ekonomiczno – Informatycznej, członka Komitetu Nauk Ekonomicznych PAN, pracownika naukowego WSE-I), dr Tomasza Parysa (Dziekana Wydziału Informatyki Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Informatycznej) oraz prof. dr hab. Witolda Chmielarza (pracownika naukowego Katedry Systemów Informatycznych Zarządzania UW).
W najbliższy poniedziałek, 20 kwietnia, prof. dr hab. Paweł Bożyk, przedstawi warszawskim licealistom skutki światowego kryzysu finansowego dla polskich rodzin, omawiając jego przyczyny i prognozę sytuacji gospodarczej na najbliższe miesiące. Spotkanie ma na celu nauczyć uczniów szkół średnich zdolności logicznego myślenia oraz kojarzenia faktów z zakresu współczesnej ekonomii.
Udział w wykładach jest bezpłatny. Zajęcia odbędą się w siedzibie Wyższej Szkoły Ekonomiczno – Informatycznej w Warszawie (ul. Stokłosy 3). Szczegółowe informacje nt. zajęć znajdują się na stronie www.wsei.pl.
Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Informatyczna w Warszawie powstała 10 lipca 1996 roku na podstawie zezwolenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu. Od początku zapewnia wysoki poziom kształcenia, a celem nauczania jest jak najlepsze przygotowanie absolwentów do pracy zawodowej. Szkoła zatrudnia ponad 260 nauczycieli akademickich, w tym 90 profesorów i doktorów habilitowanych. Są to wykładowcy o najwyższych kwalifikacjach naukowych i zawodowych. Uczelnia łączy akademicki i biznesowy charakter kształcenia, dzięki czemu absolwenci są wyposażeni nie tylko w wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim otrzymują znakomite przygotowanie praktyczne. Obok atrakcyjnego i oryginalnego programu szkoła zapewnia studentom również stały kontakt z najlepszymi wykładowcami oraz liczne praktyki zawodowe.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *