XV Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny Studentów Prawa i Administracji „Adapciak 2011”

Zrób pierwszy krok! Wyślij zgłoszenie i jedź na XV Ogólnopolski Obóz Adaptacyjny Studentów Prawa i Administracji „Adapciak 2011”, organizowany przez ELSA Poland w dniach 12-18 września 2011 roku na terenie ośrodka „Pod lipami” w Lidzbarku Welskim – krainie jezior i słońca.
 
Przewidywane atrakcje dla uczestników obozu to: wykłady prowadzone przez wybitnych profesorów, spotkania z przedstawicielami zawodów prawniczych takimi jak sędzia, adwokat czy prokurator, cykl szkoleń, liczne zabawy i imprezy tematyczne. Chcesz zasmakować tych i wielu innych wspaniałych atrakcji? Nie zastanawiaj się i zapisz się na obóz! Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź stronę Adapciaka.
  
xv adap logo
 
Czym jest ELSA? Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA – organizator „Adapciaka” – to największa na świecie organizacja zrzeszająca studentów prawa i młodych prawników. Istnieje już 30 lat i działa w 42 krajach Europy. W Polsce ELSA zrzesza aktywnie działających studentów z 15 ośrodków akademickich. Więcej informacji o Stowarzyszeniu uzyskasz na stronie internetowej www.elsa.org.pl oraz w trakcie obozu.
 
Zgłoszenia na obóz oraz szczegółowe informacje można uzyskać pod adresem: www.elsa.org.pl/adapciak oraz na Wydziałach Prawa i Administracji w całej Polsce. Masz pytania? Odpowiemy na wszystkie, wystarczy napisać na adres: adapciak@ela.org.pl.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *