Festiwal HR w Krakowie pomoże Tobie wejść na rynek pracy

Zarówno rozpoczęcie kariery zawodowej, jak i coraz częstsze przypadki przekwalifikowywania się, wymagają dogłębnej analizy sytuacji panującej na rynku pracy, wymagań pracodawców oraz swoich zalet. Sprawia to często niemały kłopot. Kolejna edycja Festiwalu HR organizowana w Krakowie wychodzi naprzeciw takim trudnościom.

Festiwal HR jest corocznym projektem organizacji studenckiej funkcjonującej przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie pod nazwą Koła Naukowego Personalni. Wydarzenie ma na celu zgromadzenie w jednym miejscu praktyków z dziedziny HR oraz wszystkich osób, które zainteresowane są nowymi trendami na rynku pracy, współczesnymi wymaganiami stawianymi przed pracobiorcami, sposobami wynagradzania, rekrutacji oraz bardzo popularnym coachingiem.

Jak to wygląda? Organizatorzy proponują nam praktyczne szkolenia i warsztaty, które odbędą się w dniach 7 -10 kwietnia w godzinach od 9:30 do 16:00 na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Istnieje możliwość wyboru interesującej nas prelekcji bądź warsztatu. Co ciekawe, spotkania mają charakter otwarty, więc każda zainteresowana osoba może zapisać się na wydarzenie za pomocą specjalnie przeznaczonej do tego platformy.

Prelekcje poprowadzą przedstawiciele firm takich jak Aon Hewitt, Aleksander Mann Solutions, ManPower, Motywatorium, Sedlak&Sedlak, PCC, Wszechnica UJ, Stu Go, Zmiana na Dobre. Różnorodność zakresu ich działalności niewątpliwie zachęca do udziału.

W przypadku wątpliwości, warto zapoznać się z programem festiwalu, który dostępny jest na oficjalnej stronie: http://personalni.uek.krakow.pl/ lub fanpege’u KN Personalni UEK.

Festiwal HR 2014 na Unwiersytecie Ekonomicznym w Krakowie

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *