Twój kierunek – Twój wybór

Dyskusja
Celem akcji jest zainicjowanie dyskusji na temat wyboru swojej drogi zawodowej przez maturzystów i studentów, który to coraz częściej wiąże sie właśnie z wyborem kierunku studiów. Chcemy jednak, aby tym razem przeważający głos zamiast statystyk i prognoz mieli sami zainteresowani. Na Forum.Studia.net to właśnie studenci i maturzyści dzielą się swoimi doświadczeniami i wyborami kierunku studiów, ale też wątpliwościami i licznymi pytaniami. Nie wiesz który z kierunków wybrać, a z opisu na stronach uczelni niewiele wynika? Napisz na Forum, a na pewno ktoś Ci doradzi, zapytaj studentów, jak to jest naprawdę. Wybrałeś już kierunek studiów i jesteś pewny swojej decyzji? Napisz o tym i pomóż innym. Dołącz do dyskusji.

Konkurs
Warto dyskutować o tym, co ważne. Poważne tematy z pewnością umilą nagrody, które czekają na najbardziej aktywnych forumowiczów – tablety MyTab.
Szczegóły na temat konkursu “Twój kierunek – Twój wybór

Wywiady
Portal Kierunki.net na co dzień dostarcza informacji pomocnych osobom poszukującym studiów i uczelni dla siebie, zastanawiającym się nad kierunkiem swojego rozwoju. W ramach akcji “Twój kierunek – Twój wybór” ruszył cykl wywiadów “Zawód z pasją”. To rozmowy z osobami, które są żywym przykładem tego, że dobry wybór kierunku studiów pomaga w karierze zawodowej i realizacji marzeń, a studia humanistyczne nie muszą być drogą do bezrobocia.
 
Zobacz „Zawody z pasją”

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *