Targi Edukacji „START 2013”

Podczas tegorocznych targów zaprezentują się uczelnie o różnym profilu kształcenia. Znajdą się wśród nich zarówno uniwersytety, jak i politechniki, a także publiczne i niepubliczne szkoły wyższe i szkoły policealne.

Targi Edukacji „START 2013” dają ogromne możliwości uczącej się młodzieży oraz uczniom klas maturalnych zdobycia wiarygodnej i wszechstronnej informacji o możliwościach dalszego kształcenia. To z kolei pozwoli na podjęcie decyzji o wyborze kierunków studiów lub innej formy kształcenia zgodnej z predyspozycjami i zainteresowaniami. Na targach nie powinno również zabraknąć studentów i pracowników, pragnących podnosić swoje kwalifikacje. Jednocześnie z myślą o gimnazjalistach bydgoskie szkoły średnie przygotowały swoją ofertę edukacyjną.

W czasie targów uczniów przyciągną nie tylko profesjonalnie przygotowane stoiska, ale również prowadzone wykłady, prezentacje multimedialne, konkursy, pokazy przygotowane przez wystawców. Uczelnie o profilu kosmetycznym przygotują pokazy kosmetyczne, cieszące się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających.

Dla przyszłych studentów zainteresowanych konkretnym kierunkiem studiów, najcenniejsze z pewnością będą rozmowy z przedstawicielami uczelni. Często uczelnie reprezentują sami studenci którzy, będą najlepszym źródłem informacji o swoich studiach.

W dobie nieustannej edukacji, kiedy dokształcać się powinni nawet pracownicy z wieloletnim stażem, targi mogą być okazją do zdobycia wiedzy, jak stać się bardziej konkurencyjnym na rynku pracy. Na Targi Edukacji „START 2013” zapraszamy pedagogów, maturzystów, uczniów szkół średnich, rodziców oraz gimnazjalistów.

Targi czynne będą w godz. 9:00-15:00. Wstęp jest bezpłatny.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *