Dzień otwarty u Łazarskiego!

Głównym celem inicjatywy jest przygotowanie przyszłych studentów do zapoznania się z podstawowymi cechami tego konkretnego kierunku studiów. Na specjalnie przygotowanych stanowiskach informacyjnych będzie można pobrać ulotki i broszury, a także zasięgnąć porad ekspertów. Dla żądnych emocji poszukiwaczy ciekawostek przygotowano symulację rozprawy sądowej, czy pokaz Street law.
Ponadto podczas specjalnie przygotowanego, trzygodzinnego bloku wszyscy Maturzyści będą mogli zobaczyć jak od kuchni wygląda Studencka Poradnia Prawna, prześledzić pokazy technik śledczych w pracowni kryminalistycznej oraz wziąć udział w specjalnych warsztatach prawniczych.
Przedsięwzięcie, jakim jest „Dzień Prawa” będzie bardzo ważne dla przyszłych studentów zainteresowanych kierunkiem prawniczym, a także kierunkami pochodnymi. Zdajemy sobie sprawę, że kluczową wartością dla potencjalnego studenta jest rzetelna informacja, na bazie której będzie on mógł podjąć ważną decyzję związaną z jego dalszym rozwojem. Chcemy te informacje zebrać i podać w klarownej formie, dlatego też wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy – mówi Agata Jankowska, Koordynator do spraw projektów z Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie.
***
Wyższa Szkoła Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie została założona w roku 1993. Uczelnia Łazarskiego zapewnia najwyższy poziom kształcenia akademickiego, wspartego zajęciami praktycznymi.. Celem Uczelni jest stworzenie zorientowanej na studenta wielokulturowej szkoły międzynarodowej, kształcącej polityków, dyplomatów, prawników, administratorów, ekonomistów, finansistów i biznesmenów. Uczelnia oferuje studia na sześciu kierunkach. Każdy z nich posiada bogaty zestaw specjalności, które studenci wybierają zgodnie z zainteresowaniami, jak również planami związanymi z późniejszą pracą zawodową

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *