Maturowo

 
A oto niektóre efekty poszukiwań:
 
1. Kursy e-learningowe – czyli cała wiedza przez internet.
Na multimedialnych slajdach prezentowany jest materiał wymagany przez MEN, przy użyciu sprawdzonych zasad: prawa skojarzeń, prawa powtarzania, zasady absurdalności, „dziwności”, śmieszności. W razie pytań, uczestnicy kursu mogą liczyć na nieograniczone konsultacje mailowe i na żywo.
 
Zobacz przykładowe slajdy z kursu e-learningowego: slajd1, slajd2, slajd3                            
 
2. Warsztaty w Twoim mieście – czyli cała wiedza przez weekend.
Podczas spotkań wykorzystywana jest nowoczesna metoda nauczania zwana blended learning. Jej atrakcyjność i efektywność polega na połączeniu technik tradycyjnych (spotkanie z pasjonatami, wykład, burza mózgów, praca w grupie, mapa myśli) i nowoczesnych (kurs e-learningowy, z którego uczestnik korzysta w trakcie warsztatów i jeszcze raz w domu). Daje to Maturzyście namiastkę studiów, a tym samym ułatwia ważną, życiową decyzję.
 
Portal maturowo.edu.pl powstał w ramach Fundacji Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, która przygotowuje studentów do prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Przy projekcie współpracują studenci, doktoranci, działacze społeczni, jednym słowem ludzie z pasją, z różnych ośrodków m.in.: Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy.
  
Zapraszamy na stronę www.maturowo.edu.pl

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *