Asian man university student choosing and picking off book from bookshelf in college library for
|

Doradztwo filozoficzne i coaching – kierunek studiów

Studia mają wykształcić u studentów umiejętność diagnozowania problemu i pomocy w jego rozwiązaniu. Specjaliści zajmujący się tą dziedziną pomagają zmagać się z problemami, z którymi sobie nie radzimy. Program studiów odnosi się do aspektów związanych z szeroko pojętą filozofią, antropologią, filozofią życia, zarządzaniem kapitałem ludzkim oraz etyką biznesu. Ponadto studia gwarantują zapoznanie się z szeroką wiedzą psychologiczną. Jeśli myślisz na poważnie o tym kierunku studiów i pracy jako doradca i coach, zapoznaj się z dalszą częścią artykułu!

Gdzie studiować doradztwo i coaching?

Doradztwo i coaching to jeden z kierunków humanistyczno-społecznych. Zobacz wszystkie uczelnie i wydziały, gdzie możesz studiować doradztwo i coaching.

W trakcie studiów

Ważnym aspektem jest sukcesywne uzupełnianie wiedzy o część praktyczną poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju warsztatach i ćwiczeniach, które doskonalą umiejętności przyszłych absolwentów.

Po studiach:

Absolwenci mogą znaleść pracę jako: doradca egzystencjalny, pracownicy działów HR, coach rozwoju osobistego, coach kariery i biznesu, spokesman, mediator, specjalista ds. kultury firmy, broker informacji.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *