Female eating popcorn and watching film

Film i sztuki audiowizualne – kierunek studiów

Film i sztuki audiowizualne to kierunek dedykowany osobom, które swoją przyszłość chcą związać z szeroko rozumianą branżą telewizyjną i filmową. Dzięki licznym specjalizacjom oraz rozbudowanemu programowi nauczania (nastawionemu na zdobycie przez studentów praktycznych umiejętności), kierunek ten jest bardzo ceniony przez studentów. Program nauczania został opracowany z myślą o zdobyciu przez studentów praktycznych umiejętności związanych z wybraną przez nich specjalizacją. Zdecydowanie jest to kierunek studiów dla miłośników kina! Zapraszamy do lektury.

Gdzie studiować film i sztuki audiowizualne?

Film i sztuki audiowizualne to jeden z kierunków artystycznych. Zobacz wszystkie uczelnie i wydziały, gdzie możesz studiować film i sztuki audiowizualne.

W trakcie studiów:

Na kierunku film i sztuki audiowizualne studenci dokonują wyboru jednej z czterech specjalizacji oferowanych przez uczelnię. Zależnie od predyspozycji i indywidualnych oczekiwań mogą wybrać: Specjalizację aktorstwo filmowe, telewizyjne i reklamowe

Specjalizację produkcja filmowa, telewizyjna i reklamowa

Specjalizację reżyseria filmowa, telewizyjna i reklamowa

Specjalizację sztuka operatorska filmowa, telewizyjna i reklamowa

Po studiach:

Zdobyta w czasie studiów wiedza i praktyczne umiejętności pozwalają na znalezienie zatrudnienia w kinematografii, telewizji, instytucjach artystycznych, agencjach reklamowych oraz domach mediowych i filmowych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *