Keeping communication on command. Closeup profile of a soldier communicating on his headset.
|

Zarządzanie i dowodzenie – kierunek studiów

Poszukiwani doświadczeni menedżerowie! Masz silną osobowość? Czujesz się przywódcą? Umiesz kierować zespołem? Jesteś zorganizowany? Lubisz wyzwania? Masz zdolności analityczne i umiesz podejmować trudne decyzje? Nie boisz się ryzyka? Skorzystaj z oferty studiów na kierunku zarządzanie i dowodzenie. Oferta skierowana do osób myślących o karierze menedżerów w organizacjach zapewniających ochronę obywatelom i bezpieczeństwo krajowi. Kandydaci mają do wyboru studia licencjackie lub studia uzupełniające magisterskie. Jakie przedmioty są realizowane w ramach programu?

Gdzie studiować zarządzanie i dowodzenie?

Zarządzanie i dowodzenie to jeden z kierunków bezpieczeństwa. Zobacz wszystkie uczelnie i wydziały, gdzie możesz studiować zarządzanie i dowodzenie.

W trakcie studiów:

Poznasz zasady funkcjonowania różnych organizacji. Nauczysz się kierować nimi, dobierać pracowników, planować im pracę, tworzyć programy motywacyjne, itp. Wykształcisz wiele cennych umiejętności. Wśród nich na pierwsze miejsce wysuną się: umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, umiejętność pracy w grupie, zdolność sprawnego komunikowania się z otoczeniem zarówno w języku polskim, jak i w języku angielskim. Na zarządzaniu i dowodzeniu poznasz zagadnienia dotyczące obronności kraju. W przyszłości będziesz mógł dzięki temu wykorzystywać tę wiedzę, chroniąc ważne obiekty oraz pracowników zarządzanej przez ciebie organizacji przed wpływem negatywnych czynników. Nauczysz się wreszcie diagnozować wszelkie zagrożenia i radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Doświadczony menedżer musi być bowiem przygotowany na każdą ewentualność. Materiał teoretyczny przekazywany przez wykwalifikowanych specjalistów będziesz mógł poddać weryfikacji w trakcie praktyk lub stażów. Dzięki praktycznemu działaniu wzbogacisz swoje doświadczenie.

Po studiach:

Znajdziesz pracę w organizacjach militarnych i paramilitarnych, instytucjach zajmujących się bezpieczeństwem kraju, w urzędach, dużych i małych przedsiębiorstwach, słowem wszędzie tam, gdzie potrzebny jest doświadczony menedżer, mający wizją rozwoju i nie bojący się ryzykownych posunięć. Język angielski, który wyćwiczyłeś w trakcie edukacji akademickiej pomoże ci osiągnąć wymarzone cele zarówno na terenie Polski jak i poza jej granicami.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *