Group of intercultural managers in masks working in front of computers
||

Informatyka w zarządzaniu

Informatyka w zarządzaniu to specjalność, która umożliwia studentom zapoznanie się z różnymi narzędziami informatycznymi wykorzystywanymi w zarządzaniu. Studenci mają okazję zdobyć wiedzę z zakresu systemów baz danych, systemów zintegrowanych zarządzania, takich jak IFS, MS NAVISION, SYMFONIA, oraz systemów Business Intelligence.

Gdzie studiować informatykę w zarządzaniu?

Informatyka w zarządzaniu to kierunek informatyczny. Zobacz wszystkie uczelnie, gdzie możesz studiować informatykę w zarządzaniu.

Wybrane przedmioty realizowane w trakcie studiów:

Inżynieria systemów informatycznych; Systemy wspomagania pracy grupowej; Tworzenie aplikacji internetowych; Doradztwo systemów i technologii informatycznych; Wybrane systemy informatyczne w zarządzaniu; Systemy ekspertowe w zarządzaniu; Wizualizacja informacji ekonomicznej; Analiza i ocena produktów informatycznych; Ekonomika informacji; Outsourcing informatyczny.

Absolwenci

Absolwenci specjalności „informatyka w zarządzaniu” znajdą zatrudnienie w przedsiębiorstwach, instytucjach finansowych oraz administracji rządowej i samorządowej na następujących stanowiskach: analityk i projektant systemów informatycznych, administrator sieci, administrator baz danych, konsultant – wdrożeniowiec systemu informatycznego, projektant stron internetowych i usług sieciowych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *