Asia businesspeople using laptop presentation and communication meeting brainstorming ideas
|

Komunikacja promocyjna i kryzysowa – kierunek studiów

Komunikacja promocyjna i kryzysowa to kierunek studiów oferujący wiedzę z zakresu podstaw komunikowania społecznego i kształtujący praktyczne umiejętności w celu przygotowania kompetentnej kadry rzeczników, negocjatorów i specjalistów od promocji. Jeżeli jesteś odważny, kreatywny, świadomy wagi słowa, które w obecnym świecie może budować, ale może i zagrażać ładowi społecznemu, to studia komunikacja promocyjna i kryzysowa są przeznaczone dla Ciebie. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do dalszej lektury artykułu o komunikacji promocyjnej i kryzysowej!

Gdzie studiować komunikację promocyjną i kryzysową?

To jeden z kierunków społecznoekonomicznych. Zobacz wszystkie uczelnie i wydziały, gdzie możesz studiować komunikację promocyjną i kryzysową.

W trakcie studiów:

Na kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa uczyć się będziesz jak promować produkty i usługi, jak zarządzać informacją wewnątrz i na zewnątrz firm, jak rozwiązywać różnego typu konflikty, a także jak negocjować w sytuacjach zagrożenia życia. 

Po studiach:

Absolwenci kierunku komunikacja promocyjna i kryzysowa podejmują pracę najczęściej  w firmach, organizacjach, czy w strukturach władzy państwowej – jako rzecznicy prasowi, a także specjaliści od promocji, negocjatorzy kryzysowi, menedżerowie programów kryzysowych, mediatorzy, dziennikarze i specjaliści w działach reklamy mediów.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *