Young handsome Indian businessman in the city
||

Biznes i polityka Indii

Biznes i polityka Indii to nowoczesny kierunek studiów, który będzie doskonałym wyborem dla osób, które chcą zdobyć unikalne wykształcenie i umiejętności cenione na rynku pracy. Dynamiczny rozwój subkontynentu Indyjskiego sprawia, iż wiele firm poszukuje specjalistów, którzy doskonale orientują się w hinduskich realiach i warunkach biznesowych.

Gdzie studiować biznes i politykę Indii?

Biznes i polityka Indii to jeden z kierunków nauk społecznoekonomicznych. Zobacz wszystkie uczelnie i wydziały, gdzie możesz studiować biznes i politykę Indii.

W trakcie studiów:

Program studiów zakłada opanowanie przez studentów wiedzy z zakresu: – zarządzania na rynkach azjatyckich – polityki gospodarczej Indii – systemu politycznego Indii – stosunków polityczno-gospodarczych łączących Unię Europejską z Indiami – prawa handlowego i gospodarczego obowiązującego w Indiach – strategii międzynarodowych przedsiębiorstw w Indiach Jeden semestr studiów prowadzony jest na uczelniach partnerskich w Indiach i Nepalu.

Po studiach:

Absolwenci kierunku biznes i polityka Indii znajdą zatrudnienie w: – administracji publicznej (np. Ministerstwie Gospodarki i Ministerstwie Spraw Zagranicznych), – w instytucjach Unii Europejskiej, – korporacjach międzynarodowych, – firmach consultingowych, – ośrodkach badawczych i organizacjach pozarządowych, które swoje działania koncentrują na tematyce azjatyckiej.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *