Metaverse digital Avatar, Metaverse Presence, digital technology, cyber world, virtual reality
|

Media interaktywne i widowiska – kierunek studiów

W ramach studiów na kierunku media interaktywne i widowiska student będzie miał okazję rozwinąć swoje zainteresowania i zdobyć profesjonalne kompetencje dotyczące współczesnej rzeczywistości medialnej, sztuk wizualnych, teatru, sztuk performatywnych, wideo, nowych mediów, nowej muzyki oraz różnych innych eksperymentalnych form komunikacji. Kandydaci na te studia powinni wiedzieć, że ten kierunek studiów wymaga nastawienia na zdobywanie wiedzy z najróżniejszych dziedzin, a także otwartości i zdolności łączenia elementów na pierwszy rzut oka do siebie nie pasujących.

Gdzie studiować media interaktywne i widowiska?

Media interaktywne i widowiska to jeden z kierunków nauki humanistyczno-społecznych. Zobacz wszystkie uczelnie i wydziały, gdzie możesz studiować media interaktywne i widowiska.

W trakcie studiów:

Studenci nabywają wiele umiejętności i kompetencji poprzez przyjęcie w programie studiów interdyscyplinarnej perspektywy, niwelującej rozwarstwienie pomiędzy naukami humanistycznymi, sztuką, a współczesną rzeczywistością medialno-technologiczną.

Po studiach:

Program kształcenia daje możliwość działalności zawodowej absolwentów w przestrzeni sztuki współczesnej, instytucjach kultury, sferze mediów, reklamy i interaktywnych strategii komunikacyjnych.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *