Warehouse worker among racks of boxed products in a distribution warehouse.
|

Zarządzanie produktem i usługą

Zarządzanie produktem i usługą to jeden z kierunków studiów, który skupia się na procesach planowania, wdrażania i zarządzania produktami oraz usługami w kontekście marketingowym. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu strategii marketingowej, zarządzania marką, segmentacji rynku, wartości klienta, cyklu życia produktu, planowania marketingowego, badania zadowolenia klienta oraz systemów zarządzania jakością.

Gdzie studiować zarządzanie produktem i usługą?

Zarządzanie produktem i usługą to jeden z kierunków ekonomicznych. Zobacz wszystkie uczelnie i wydziały, gdzie możesz studiować zarządzanie produktem i usługą.

Najczęściej wykładane przedmioty: 

proces planowania marketingu produktu, zarządzanie wartością klienta, segmentacja rynku, właściwa strategia i przewaga konkurencyjna, zarządzanie marką, zarządzanie produktem w poszczególnych fazach cyklu życia, podstawy marketingu, planowanie marketingowe, marketing strategiczny, zarządzanie portfelem produktów w przedsiębiorstwie, opakowanie w strategii marketingowej, zintegrowana polityka produktowa przedsiębiorstwa, informacyjne podstawy decyzji rynkowych, systemy zarządzania jakością, badania zadowolenia klienta

Po studiach:

Absolwenci obejmują stanowiska specjalistów ds. zarządzania produktem i marką w przedsiębiorstwie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *