Fleet of new heavy trucks. Transportation, shipping industry
|

Eurologistyka

Eurologistyka to kierunek studiów, który koncentruje się na różnych aspektach logistyki w kontekście integracji gospodarczej Unii Europejskiej. Studenci zdobywają wiedzę z zakresu kosztów logistyki, zarządzania logistyką, projektowania systemów logistycznych, analizy procesów informacyjnych oraz innych zagadnień związanych z logistyką międzynarodową i europejską infrastrukturą logistyczną.

Gdzie studiować eurologistykę?

Eurologistyka to jeden z kierunków związanych z logistyką. Zobacz wszystkie uczelnie i wydziały, gdzie możesz studiować eurologistykę.

W trakcie studiów:

koszty logistyki, logistyka miejska, opakowania w systemach logistycznych, zarządzanie logistyką, zarządzanie projektami logistycznymi, controlling logistyki, europejska infrastruktura i sieć logistyczna, europejski rynek usług logistycznych, język obcy w biznesie, międzynarodowe standardy informacyjne, projektowanie systemów logistycznych, ubezpieczenia w przedsiębiorstwach i usługach logistycznych, Unia Europejska – mechanizmy integracji gospodarczej, analiza i reengineering procesów informacyjnych, logistyka eksploatacji, wprowadzenie do biznesu międzynarodowego;

Po studiach:

Absolwent znajdzie zatrudnienie jako: – specjalista, koordynator lub dyrektor ds. logistyki w przedsiębiorstwach krajowych jak i międzynarodowych, w firmach przewozowych i spedycyjnych, centrach logistycznych, zakładach komunikacji miejskiej.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *